Bezpłatny projekt ulotki

Zamawiasz i masz. W 48h. Po prostu proste!

Składasz wstępne zamówienie, abyśmy wiedzieli, czego potrzebujesz. Nasz grafik kontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów projektu, przesyłasz materiały i jeszcze tego samego dnia otrzymujesz projekt wstępny. Dokonujemy poprawek wg Twoich wytycznych. Kiedy zaakceptujesz projekt i dokonasz płatności, my zaczynamy druk. W ciągu 24 godzin ulotki są gotowe i wysyłamy je do Ciebie kurierem. Proste!

Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi w Polsce, aby twoje ulotki dotarły do Ciebie na czas. Zamówienia, które są zaakceptowane do druku i opłacone do godziny 9.00 Wysyłamy jeszcze tego samego dnia!

Stawiamy na logistykę! Chcemy aby Twoje ulotki zaczęły jak najszybciej zarabiać dla Ciebie dlatego dostarczamy je bezpłatnie do Twojej firmy kurierem.

Kiedy mogę spodziewać się ulotek?

Ulotki wysyłamy każdego dnia roboczego w godzinach popołudniowych i w 95% przypadków doręczane są przed południem dnia następnego.

Czy mogę sprawdzić gdzie jest moja przesyłka?

Oczywiście zaraz po nadaniu paczki z ulotkami otrzymasz numer listu przewozowego aby na bieżąco śledzić ich trasę na stronie kuriera.

Darmowa dostawa ulotek za granicę?

Oferujemy bezpłatne dostawy ulotek na terenie Polski wszelkie wysyłki kierowane za granicę wyceniane są indywidualnie.

Czy mogę umówić się z kurierem na inną godzinę lub odebrać w punkcie?

Posiadając numer listu przewozowego możesz skontaktować się z dostawcą i umówić na konkretną godzinę. Ulotki możesz też odebrać w jednym z naszych oddziałów w Bydgoszczy, Gdyni lub Gdańsku.

OK. Chcę zamówić ulotki! | Zobacz opinie o nas na Facebooku