Darmowe zdjęcia do ulotek

Darmowe zdjęcia do ulotki

Aby zakupić zdjęcia do ulotki, których zazwyczaj potrzebujemy kilka trzeba wykupić abonament lub kredyty w jednym z banków zdjęć. Wymaga to rejestracji i podania numeru karty kredytowej lub dokonania płatności online.

Te procedury często zniechęcają do zakupu profesjonalnych zdjęć bądź ilustracji, a kiedy nie posiadamy własnych materiałów może to znacząco obniżyć jakość projektu ulotki a co za tym idzie jej skuteczność.

Zdjęcia tak zwane „stockowe” są wykonane przez profesjonalistów w wysokiej jakości nadającej się do druku, dlatego warto zainwestować w ich zakup.

Oczywiście istnieją alternatywy czyli darmowe banki zdjęć jednak ich zbiory są znacznie uboższe, poniżej prezentujemy Wam kilka adresów z darmowymi zdjęciami.

darmowezdjeciadoulotek1

Korzystanie z serwisu www.join.deathtothestockphoto.com wymaga podania adresu e-mail. Zbiór ciekawych zdjęć do użytku komercyjnego za darmo.

 

darmowezdjeciadoulotek2

Darmowe zdjęcia do ulotki znajdziesz na www.picjumbo.com serwis oferuje zarówno darmowe jak i płatne zdjęcia podzielone na kategorie tematyczne.

 

darmowezdjeciadoulotek32

Blisko 400 tysięcy darmowych zdjęć, grafik wektorowych i rysunków znajdziecie na stronie www.pixabay.com

 

darmowezdjeciadoulotek4

Baza ponad 100.000 darmowych zdjęć www.rgbstock.com skatalogowana tematycznie.

 

darmowezdjeciadoulotek5

Bardzo często aktualizowana baza darmowych zdjęć www.stocksnap.io