zamawianie ulotek

tak to działa!

Zamawianie ulotek jest proste. Składasz wstępne zamówienie, abyśmy wiedzieli czego potrzebujesz. Nasz grafik kontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów projektu, przesyłasz materiały i jeszcze tego samego dnia otrzymujesz projekt wstępny. Dokonujemy poprawek wg Twoich wytycznych. Kiedy zaakceptujesz projekt i dokonasz płatności, my zaczynamy druk. W ciągu 24 godzin ulotki są gotowe i wysyłamy je do Ciebie kurierem. Proste!

Zamawianie ulotek jeszcze nigdy nie było tak proste!

Wystarczy wybrać odpowiedni format ulotki, jego nakład oraz rodzaj papieru, wypełnić formularz z danymi do dostawy i gotowe! Resztą zajmiemy się my. Przygotujemy za darmo projekt graficzny, a po wydrukowaniu ulotek prześlemy je do Ciebie kurierem na nasz koszt.

Dlaczego my?

Zamawianie ulotek w drukarniach online wymaga posiadania i odpowiedniego przygotowania projektu do druku. U nas zrobimy to za Ciebie, a Ty tylko odbierzesz gotowe ulotki od kuriera.

Jak wygląda praca nad projektem?

Zabieramy się do pracy od razu jak tylko otrzymamy materiały i pracujemy do skutku. Zobacz więcej na temat bezpłatnego projektu ulotki.