Drukarnia - zostań partnerem

zostań partnerem

Prowadzisz małą poligrafię? Masz punkt ksero lub wyrabiasz pieczątki, a chcesz powiększyć swoją ofertę? Zostań naszym partnerem. Otrzymasz pełne wsparcie marketingowe. Jesteś właścicielem konta na Facebooku, chcesz z nami zarabiać? Zapraszamy do współpracy.

Dla Firm

Jeżeli chcesz zarabiać na naszych produktach a prowadzisz punkt ksero lub małą poligrafię to koniecznie skontaktuj się z nami.Przygotujemy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia, a jako nasz partner otrzymasz pełne wsparcie marketingowe. Nasza drukarnia pozwoli Tobie uzyskać dodatkowe dochody bez ponoszenia nakładów finansowych.

Dla osób prywatnych i właścicieli stron www

Zarabiaj z nami już dziś! Chcesz promować nasze produkty poprzez umieszczenie baneru reklamowego lub linku i zarabiać 10 złotych od każdego złożonego i zrealizowanego zlecenia? Napisz do nas: podaj adres strony lub profilu na Facebooku, na którym chcesz udostępnić naszą ofertę. Jeżeli zweryfikujemy ją pozytywnie, przygotujemy dla Ciebie materiały promocyjne i możesz zacząć zarabiać!

Jak mogę zarabiać przez Facebook?

To proste.Napisz do nas i polub nasz profil na Facebooku,  przygotujemy dla Ciebie specjalny link np: www.zamowulotki.pl/?facebok_partner, każda osoba, która dzięki niemu trafi na naszą stronę i złoży zamówienie to 10 złotych dla Ciebie na konto!

Zobacz co oferuje nasza drukarnia lub odwiedź nas na Facebooku?