Reklama na udach

Jeśli nie ulotka to co?

Często zadajemy sobie pytanie jak jeszcze rozreklamować naszą firmę lub produkt, to nic dziwnego. Codziennie na całym świecie podobne pytanie zadają sobie pracownicy agencji reklamowych szukając nowych i skutecznych form reklamy. Ulotka nie wystarczy – spróbuj czegoś innego. Może 

Agencja Absolute Territory PR z Japoni w swojej ofercie posiada reklamę na kobiecych udach! To nie żart. Firma zatrudnia ponad tysiąc kobiet, które codziennie rano meldują się w siedzibie agencji i przyklejają na swoje uda reklamy.

Ulotki czy reklama na udach

Obowiązują ścisłe wytyczne co do ubioru dziewczyn czyli spódniczka oraz wysokie kolanówki. Dziewczyny mają wykonywać codzienne czynności przez 8 godzin praz dodatkowo robić sobie zdjęcia uda z reklamą i wrzucać do serwisów społecznościowych.

Jeśli nie ulotki to może reklama na udach

Na koniec dnia dziewczyny powracają do firmy aby otrzymać wynagrodzenie za swoją ?pracę?. Trzeba przyznać, że ta forma reklamy przyciąga uwagę a z pewnością panów podziwiających kobiece wdzięki.

 

Czy w Polsce taka reklama mogłaby się przyjąć, czy nie wywołała by kontrowersji. Zapraszamy do dyskusji na naszym profilu +Google