kolportaz ulotek

kolportaż ulotek

Z doświadczenia wiemy, jak trudno o dobrą firmę zajmującej się kolportażem ulotek, dlatego też dzielimy się naszą wyspecjalizowaną kadrą zajmującą się kolportażem ulotek na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) oraz okolic.

biuro@zamowulotki.pl – Na rynku jest wiele firm zajmujących się kolportażem materiałów reklamowych, jednak wybierając należy zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników, aby nasze ulotki były w należyty sposób dystrybuowane.

Jak zaplanować kolportaż ulotek

  • forma dystrybucji ulotek – bezpośrednia – do budynków mieszkalnych a może hostessy?
  • zasięg dystrybucji
  • harmonogram dystrybucji
  • system kontroli dostarczeń

Jeżeli zaplanowaliśmy już jak ma wyglądać nasza dystrybucja czas zabrać się do pracy. Otrzymują Państwo opiekę supervisora – opiekuna projektu, który na bieżąco kontroluje przebieg akcji reklamowej. Organizuje On pracę dystrybutorów na poszczególnych rejonach, sprawdza ich pracę oraz każdorazowo po zakończeniu dnia kolportażu ulotek, wysyła do Państwa pełen raport z przebiegu akcji – wykaz ulic wraz z ewentualnymi adresami, do których nie udało się dostać. Gwarantujemy skuteczność na poziomie 90% – proszę nie wierzyć w firmy, które szczycą się wyższą skutecznością, specyfika pracy przy roznoszeniu ulotek sprawia, iż nie ma możliwości dotarcia do wszystkich adresów na danym rejonie, z uwagi na zakazy wrzucania ulotek do skrzynek pocztowych oraz brak mieszkańców w budynku.

Zapewne nie chcesz, aby Twoje ulotki kojarzyły się z takim obrazkiem jak na jednej z klatek schodowych.

Ulotka ma moc

 

Nasza firma gwarantuje dystrybucję ulotek do skrzynek pocztowych mieszkańców – nie zostawiamy ich na skrzynkach, w koszach reklamowych oraz w innych miejscach do tego nie przeznaczonych. Taka forma kolportażu ulotek sprawia, iż akcja reklamowa ma najwyższą konwersję oraz efektywność kampanii.

Poniżej prezentujemy Państwu orientacyjne ceny za kolportaż ulotek, z podziałem na przekazany nakład ulotek – im więcej, tym taniej!. Szczegółowa wycena możliwa jest po podaniu obszaru oraz nakładu dystrybucji.

 

Nakład ulotek Cena netto (1 egz.)
do 5 tys. szt. 0,10 zł
od 5 do 10 tys. 0,07 zł
od 10 do 20 tys. 0,05 zł
od 20 do 50 tys. 0,045 zł
powyżej 50 tys. 0,04 zł