Bezpłatny projekt ulotki

bezpłatny projekt

Nie musisz być wybitnym grafikiem ale z pewnością wiesz czego oczekujesz od swojej ulotki, przekaż te informacje dedykowanemu Tobie grafikowi a on urzeczywistni Twoje marzenia i przygotuje bezpłatny projekt ulotki.

Jak działa bezpłatny projekt ulotki?

Nasz grafik skontaktuje się z Tobą niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia telefonicznie lub poprzez e-mail i ustali szczegóły. Ty przesyłasz treści i materiały do projektu ulotki a my zabieramy się do pracy. Propozycję wstępną otrzymasz nie później niż w 24 godziny.

Ile mogę nanieść poprawek?

Pracujemy do skutku jednak nasze doświadczenie pozwala nam być optymistami i przeważnie są to dwie trzy poprawki, ale ostateczne słowo zawsze należy do Ciebie. Jedyny taki na rynku bezpłatny projekt ulotki!

Korekta błędów ortograficznych i gramatycznych.

Jeżeli nie masz pewności czy treści są poprawnie napisane możesz zlecić nam korektę , za którą pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 50 złotych netto, wydłuża to również czas realizacji projektu o jeden dzień roboczy.

Zdjęcia do ulotki

Jeżeli nie posiadasz zdjęć do ulotki możemy w Twoim imieniu zakupić je w jednym z banków zdjęć na przykład Fotolia? koszt jednego zdjęcia w rozdzielczości nadającej się do druku t0 15 złotych brutto. Zobacz też: darmowe banki zdjęć.

Nie mam pomysłu na ulotkę pomożecie?

Oczywiście po to tu jesteśmy! Od ponad 20 lat zajmujemy się projektowaniem na potrzeby poligrafii i na bieżąco śledzimy obowiązujące trendy. Jeżeli potrzebujesz inspiracji i chcesz aby Twoja ulotka odniosła sukces zapoznaj się z tym artykułem: Ulotka ma moc

Co mogę zrobić z projektem ulotki?

Projektu ulotki możesz używać przy zlecaniu druku za pośrednictwem naszej strony, jest on bezpiecznie przechowywany i możesz zlecić jego ponowny druk w każdej chwili co skróci czas realizacji zamówienia. Jeżeli chciałbyś wykorzystać projekt w innym miejscu skontaktuj się z nami.

Po prostu proste

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszelkie Twoje wątpliwości i udzieliliśmy odpowiedzi na Twoje pytania. Teraz możesz zamówić ulotki z bezpłatnym projektem